Mike të ngushta prej vitesh, por sa zgjat mëria mes Xhemi Shehut dhe Arbana Osmanit?

Mike të ngushta prej vitesh, por sa zgjat mëria mes Xhemi Shehut dhe Arbana Osmanit?

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e kanë nisur miqësinë e tyre në ambientet e televizionit Top Channel. Ato na kanë vërtetuar se miqësia e tyre nuk është vetëm brenda kornizës së ekranit por edhe jashtë tij, pasi shpesh ndajnë momente bashkë nga përditshmëria e tyre.

Përveç kësaj edhe fëmijët e dy moderatoreve simoatike shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën. E ftuar në emsionin Pushime on Top, e pyetur nëse zihen ndonjëherë moderatorja Xhemi Shehu ështrë përgjigjur: 'Edhe ne zihemi por kurrë nuk mbajmë mëri.

Maksimumi na zgjat dy orë'. Madje për shkak të emisionit të saj I duhet të udhëtojë nëpër vende të ndrydhme dhe shprehet se mezi prêt që të mbarojë dhe të bëjë disa ditë pushime me mikeshën e saj më të ngushtë, Arbanën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Tropojë, mbante kallashnikov pa leje në banesë, në pranga një 73-vjeçar

Tropojë, mbante kallashnikov pa leje në banesë, në pranga një 73-vjeçar