Misioni sekret/ 'Nuk jam mirë’, aktorja ‘alarmon’ banorët e Big Brother Vip

Misioni sekret/ 'Nuk jam mirë’, aktorja ‘alarmon’ banorët e Big Brother Vip

Aktorja Egla Ceno dhe Heidi Baçi janë bërë bashkë për të realizuar një mision sekret brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Egla aktroi si e sëmurë dhe mblodhi të gjithë banorët rreth vetes, ndërsa Heidin gjeti një arush dhe duhet ta nxirrte prej dhomës pa u pikasur nga të tjerët.

Teksa të gjithë po qetësonin Eglën, Heidi përfitoi nga rasti që të nxirrte arushin me valixhe. Por Jul Deda nuhati diçka.

‘Çfarë misioni keni?’, tha ai.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Fluks turistësh në Fishtë të Lezhës! Vizitorët veçojnë historinë, kulinarinë dhe mikpritjen

Fluks turistësh në Fishtë të Lezhës! Vizitorët veçojnë historinë, kulinarinë dhe mikpritjen