Mjeti i 'Breçani Security' përplas të miturin, në pranga shoferi në Burrel

Mjeti i 'Breçani Security' përplas të miturin, në pranga shoferi në Burrel

BURREL- Një aksident ka ndodhur në qytetin e Burrelit, ku një i mitur është përplasur nga një mjet i 'Breçani Security'. Shoferi 46-vjeçar ka qenë duke drejtuar një mjet tip "Fiat", që merret me transportimin e vlerave monetare, ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë automjeti ka aksidentuar një fëmijë të mitur.

I mituri po merr ndihmë mjekësore në spitalin e Burrelit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariat.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë po kryen hetimet  në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Adi: 01/12/2023 16:43

    Ku I kane gjet kta shtaze shofera dhe roje sigurie qe ikin nw mes te qytetit me shpejtesi a thu Jane ambulance plehrat

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë