Moderatorja e famshme del lakuriq, i kthehet Aulona Musta: Le nam, je dhe prind (Foto)

Moderatorja e famshme del lakuriq, i kthehet Aulona Musta: Le nam, je dhe prind (Foto)

Moderatorja Aulona Musta

Ajo është shfaqur komplet lakuriq duke ekspozuar trupin e saj në natyrë. Mirëpo kjo nuk është hera e parë, pasi modelja Belen Rodriguez është bërë e famshme për këtë gjë.

Prezantuesja njihet për foto provokuese por ditën e sotme në postimin e Rodriguez ka tërhequr vëmendjen komenti i moderatores shqiptare Aulona Musta. Kjo e fundit i ka shkruar se duhet të ketë turp pasi ka edhe fëmijë.

Komenti i Aulona Mustës në foton e Belen Rodriguez 

"Ngele lakuriq mi goce! Le nam! Ca do të thotë çuni, kur të të shohë fotot? Je dhe nënë ti! Pff,"- i komenton Aulona.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Erik: 08/09/2018 17:15

    Ironi per akuzat qe i bejne ndjekesit e vet shqiptare ne rrjetet sociale.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com