Momenti pikant nga mbledhja/ Rama ndërpret Çuçin : Mi fik i çik ato TV, se s'i shoh dot me sy (VIDEO)

Pas takimit ,e banorët në zonën e ish- Kënetës, kryeministri Edi Rama ka mbledhur shtabin e Emergjenca.

Kreu i qeverisë ditët e fundit ka hedhur akuza të forta, madje ka bërë edhe paralajmërime për të gjithë ato portale apo TV që përhapin panik, në vend që të qetësojnë njerëzit të panikuar.

Në momentin që Bledi Çuçi, drejtuesi i operacionit për gjendjen e jashtëzakonshme, Rama e ndërpret duke i thënë: Mi fik içik ato TV, se si shoh dot me sy.


Lajmi kryesor:

FAKE NEWS-et/ Rama paralajmëron sërish mediat: Mos na detyroni të bëjmë atë që s’ua rrok imagjinata


B.K./d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

Miratohen 5,191 shtesë paga luftë për punonjësit e transportit rrugor dhe të larguarit nga puna për qershorin