Monika Kryemadhi pranon sfidën në rrjet, shfaqet duke berë pompa krahu teksa lan enët (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është bërë pjesë e sfidës më të re në rrjet ku njerëzit etiketojnë një personazh dhe e ftojnë të tregojnë në rrjetet sociale detaje nga jeta e përditshme.

Kryemadhi ka pranuar sfidën e ‘shpallur’ ndaj saj nga Daut Haradinaj, ndërsa paraqitet në banesën e saj duke larë enët duke bërë pompa.

Ndërkohë që ajo, ka sfiduar nga ana tjetër disa personazhe të njohur si Olti Curri, Xhensila Myrtezajn, Bes Kallakun dhe Flori Dardhën.

Kujtojmë që ditë më parë Kryemadhi postoi në profilin e saj duke hekurosur gjatë ditëve të izolimit.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento

Komente

 • SPAK: 25/03/2020 11:39

  si ha xhaxhi popull ato , bashke me arin e verdhe do beni popmpa sa te duni ke vendi , ne rec ku edhe geshtenjat jane me kualitet. te fala SPAKU e USA

  Përgjigju
 • A.N.: 25/03/2020 00:29

  duhet te pranojme veshtiresine qe ka ngaqe edhe pesha e kokes ben te veten

  Përgjigju
 • Bobi: 24/03/2020 21:28

  Hajde Monaaaa, Ushtrohu Mona ushtrohu, se do na besh qefin akoma e shume me keto levizje

  Përgjigju
 • Shaban: 24/03/2020 20:00

  Perdor laresen e eneve (dishwasher) kurse ujin kurse kohen ti sje skllave ne shtepi ver Ilir ti laj.

  Përgjigju
 • Eri: 24/03/2020 19:39

  Ku e keni mendjen akoma merreni me moniken

  Përgjigju
 • Elsa: 24/03/2020 19:07

  Une kujtova se enet I lante Liri

  Përgjigju
 • Azem: 24/03/2020 18:42

  A moj Mona ...sikur te jemi gjith injorant edhe mendonin qe ti lan enet vet ..te e paketa do te kesh makine larese per enet (lavastovilje) ...hallall per pompat ama

  Përgjigju
 • Toni Tirane: 24/03/2020 18:31

  IK MI SURRAT FALLXHORE. Zhduku dhe nje here e me pare perpara ligjit ti dhe Likja. HAJDUTE!!!

  Përgjigju
 • Emigrant: 24/03/2020 18:31

  Kjo na mungonte .te shikojme se si nje debile ben pompa

  Përgjigju
 • Vlonjatja dashnorja e Efgjitite bukurosh: 24/03/2020 18:29

  F sh a t a r j a

  Përgjigju
 • Bentirona: 24/03/2020 18:18

  Zoti te ruajt ment e kaptines, tht nje fjale e mire! Sot edhe te qenit injorant, duhet me pas dipllome si Monika

  Përgjigju
 • Ver Llapa: 24/03/2020 18:01

  Ke ndrruar stil o Monik?

  Përgjigju