‘Më ftoi në hotel’, Greta nxjerr zbuluar futbollistin kombëtar: Thashë t’i jap një mësim

‘Më ftoi në hotel’, Greta nxjerr zbuluar futbollistin kombëtar: Thashë t’i jap një mësim

Këngëtarja shqiptare Greta Koçi

Greta Koçi është një nga këngëtaret shqiptare më të dëgjuara shqiptare. Ajo është përfolur shumë shpesh edhe për jetën private, të cilën sado që gazetarët janë munduar ta ‘zhbirojnë’ nuk kanë zbuluar asgjë. Ajo e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj personale! E ftuar në “Xing me Ermalin” Greta ka folur në lidhje me propozimet që ka marrë, konkretisht për një futbollist shqiptar. Pa i nxjerrë emrin ajo tha se i ka shkruar natën vonë.

“Më shkruajti dhe më uroi për një këngë që kisha nxjerrë. Unë meqë e pashë, ishte person publik, i thashë faleminderit dhe u mbyll ajo bisedë. Pas një muaji, ora 10 e gjysmë, 11 e natës. Kam disa momente që jam në formë dhe mund të kthej përgjigje, ka disa momente që nuk dua. Atë natë qëlloi që unë isha në formë dhe thashë po i jap një mësim këtij zotërisë që të kuptojë që jo të gjitha janë njësoj. ‘Hej’, më shkruajti pa emër, as përshëndetje, ma hoqi dhe emrin. ‘Unë kam ardhur në Tiranë’, tha, direkt pa thënë as ‘si je’,”- tha Greta.

“Po mirë ku ishte,”- e pyet kurioz Ermali: “Në lokal apo...

“Ishte në hotel, në të gjitha bashkë..”- tha këngëtarja.

“Ua paska qenë hotel...uaaa epo te vijë futbollisti në 11 të natës dhe të thotë hajde se jam në hotel..,”- tha duke qeshur moderatori.

Më tej këngëtarja vazhdoi të tregonte se si iishte përgjigjur. “ ‘Po shumë mirë ke bërë, Tirana është e të gjithëve’, i thashë unë. ‘Po ja mendova meqë jam këtu, a po vjen ti këtu’, tha. ‘Pse të vij unë aty ku je ti? Ke nevojë për ndonjë ambulancë? Je i sëmurë? Të është prish makina të njoftoj policinë?’, i thashë. Ai shtangu dhe për 2-3 orë s’më ktheu përgjigje. Pastaj më ktheu përgjigje dhe tha: ‘Më fal se mos ndoshta jemi keqkuptuar por nuk e kisha në sensin e keq,”- tha këngëtarja dhe salla shpërtheu në të qeshura.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gjirokastra: 23/09/2018 21:57

  Ka plot kukulla silikoni ne shitje s'ka pse të thërret ty. Ty të ka mbaruar vaj me kohë, nuk ka mekanik që të merr në dorë. Ke djeg motorr vajzë,grua,djalë,burrë apo çfarë je? Tek gjinia kur plotesoni modulet as vetë nuk e dini çfarë të shkruani si ti janë shumica e thithlopave ne xhiro.

  Përgjigju
 • Dava Ermal Mamaqash: 23/09/2018 19:40

  Emision Prostitutash me lloj lloj Gënjeshtrash dhe Shpifjesh , qe nuk i ha asnjë lloj budallai ! JO ma kërkoi ky , JO ma kërkoi ai !! Hahahahahahahah ! Nuk mbarojnë Shpifjet , Trrillimet dhe Manipulimet e këtyre Femrave të Pështira Shqiptare të Pas Viteve 1990!

  Përgjigju
 • Faik: 23/09/2018 19:22

  Po Nuk nxore emrin do të thotë që GËNJEN me të madhe ! Ai që të beson është vetëm Ermal MamaQ... , por JO ne Njerëzit e tjerë ! Apo meqë janë 22 Futbollistë të mbledhur , hajde të hedh unë një ' Shashkë' dhe pastaj ti 'NGRE' Vlerat vetes që Nuk jam KaraPut.në dhe KryeBaxh.llë ??!!! Nxirë Emrin , mos na bëj 'Llogje Kavaje' Alla Bleona Qerreti! Sepse për të Gënjyer dhe për të Mashtruar jemi Pak më të Zgjuar se ty ne moj Grida Koçi , ashtu GRRETA se Harrova!

  Përgjigju
 • Veshgjati Viçidolit: 23/09/2018 19:04

  Ti moj çike do taroçin e Viçidolit jo futbolistin.

  Përgjigju
 • Endrit: 23/09/2018 13:35

  Kjo kurv fund e krye tani na bën si e ndershme.. Mjere pd çfarë kurva paska mbajtur..

  Përgjigju
 • Mali: 23/09/2018 12:44

  Aaaa e veshtire shume ti gjesh numrin dikujt ne shqiperi?!

  Përgjigju
 • Ela: 23/09/2018 12:24

  Po kur hiqen dhe k.. te ndershme vaj hallit. Jeni transformu ne pamje me botoxa, lifting, ashtu ju ka deformuar dhe truri. Mjaft me me keto brockulla.

  Përgjigju
 • Vloreee: 23/09/2018 11:35

  Hahaha po ku ta gjeti numrin ty ai sja kishe len vete ti.... ke ber lek v.k. tregon perralla tani te ermal k... Rrit audjencen gjasme.... mire eke mamine.. hahaha

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Vijon ende zjarri në zonën e mbrojtur të Pishporos, prefekti: Është siguruar mbrojtja e banesave

Vijon ende zjarri në zonën e mbrojtur të Pishporos, prefekti: Është siguruar mbrojtja e banesave