Pas librit,Ermal Mamaqi vjen me një projekt të ri së bashku me vajzën e Ilir Shaqirit

Pas librit,Ermal Mamaqi vjen me një projekt të ri së bashku me vajzën e Ilir Shaqirit

Ermal Mamaqi dhe vajza e Ilir Shaqirit

Pas prezantimit me shumë zhurmë të librit të tij “Në Garë me Vten”, Ermal Mamaqi ka lajmëruar së fundmi se ka nisur punën për xhirimin e projektit të tij më të ri, një film dramatik.

“Miq, ju prezantoj me projektin më të ri: “Të Munguarit”, një film dramatik që nisi xhirimet sot për të ardhur në Kinema në të gjithë Europën në tetor.” – shkruan ai në një postim me foto nga skenat e xhirimeve.

Nisur nga fotot, duket se pjesëmarrëse do të jetë vajza e Ilir Shaqirit, Emily.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Dita botërore e mjekut e gjen Shqipërinë me më pak mjekë! Stroni: Duhen trajtuar me dinjitet e paga të mira

Dita botërore e mjekut e gjen Shqipërinë me më pak mjekë! Stroni: Duhen trajtuar me dinjitet e paga të mira