Ermal Mamaqi bën ‘marrëveshje’ me lexuesit: Kush blen 10 libra ka një puthje dhe autograf falas, më keni aty gjithë ditën

Ermal Mamaqi bën ‘marrëveshje’ me lexuesit: Kush blen 10 libra ka një puthje dhe autograf falas, më keni aty gjithë ditën

Ermal Mamaqi dhe libri i tij

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi i cili së fundmi është bërë edhe autor i një libri, është vënë në qendër të vëmendjes madje edhe është sulmuar për historikun e tij të pakët me botën e librave. Por, mesa duket, moderatori i ka hedhur pas kritikat dhe u ka propozuar një ‘marrëveshje’ lexuesve.

"Libri quhet "Në garë me veten" dhe është në të gjitha libraritë do të jetë këtu në panairin e librit çdo ditë unë do të jem këtu çdo ditë deri të dielën të shtunën dhe të dielën do të jem gjithë ditën", është shprehur ai.- tha ai

Kush blen 10 libra ka një puthje, 20 ka një drekë e ndërsa kush blen 100 ka një gjë të mrekullueshme, thotë Ermali në një intervistë.

Ata që e blejnë librin do të marrin autograf falas, kush blen 4 libra merr të 5-tin falas kush blen 10 libra ka një puthje nga unë ai që blen 20 libra ka një drekë nga unë ai që blen 100 libra nuk e them dot në televizion është diçka e mrekullueshme e shkëlqyeshme e magjishme, por që nuk e themi dot më vjen keq.- tha ai. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes

Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes