Na lanë të mendonim që ishte anuluar, ‘Më lër të flas’ vjen së shpejti në ekran! Donaldi dhe Romeo bashkojnë sërish fuqitë (VIDEO)

“Më lër të flas”, shprehja më e famshme e “Big Brother Vip” do të dëgjohet sërish në ekranet e elevizionit tuaj, pasi Donaldi dhe Romeo do sjellin emisionin e shumëpërfolur.

Nga 29 prilli dyshja do të bashkë sërish fuqitë për t’i ofruar publikut spektakël.

Lajmin e dha vetë Donaldi, përmes një spoti të publikuar në Instagram, ku tregohet pak për programin.

U diksutua shumë herë se emisioni mund të ishte anuluar, për shkak të disa probleme që kishin binjakët me produksionin, por duket se gjithça është gati! 

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Problemet me furnizimin me ujë të pijshëm në Shijak, përmirësohet situata, dy investime të rëndësishme në rrjetin e ujësjellësit