Ndalohet një 15-vjeçar në Pogradec, akuzohet se kryer abuzuar seksualisht me një 12-vjeçare! Dyshohet se ka probleme të shëndetit mendor

Ndalohet një 15-vjeçar në Pogradec, akuzohet se kryer abuzuar seksualisht me një 12-vjeçare! Dyshohet se ka probleme të shëndetit mendor

Foto ilustruese

POGRADEC-Një 15-vjeçar është ndaluar nga Policia pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare. Report Tv ka mësuar se ka qenë vetë 12-vjeçara që ka denoncuar rastin në Polici në prani të familjarëve dhe psikologes.

Burime bëjnë më dije se vajza ka dëshmuar që ka kryer marrëdhënie pa dëshirën e saj me 15-vjeçarin, me të cilin më herët ka pasur kontakt dhe hyrje dalje, por që ky i fundit e ka mohuar kontaktin dhe marrëdhënien me dhunë. Dyshohet se akti ka qenë i përsëritur 5 herë.

Nga të njëjtat burime konfirmohet se 15-vjeçari vuan nga probleme të shëndetit mendor, më herët ai dyshohet se ka dhunuar banesën e minorenes, duke thyer xhamat, rast për të cilin është informuar dhe policia.

Akti seksual mes të miturve ka ndodhur gjatë muajit Gusht dhe është zbuluar nga autoritet.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 19/11/2022 00:28

    Por ama si t'a bente //zanatin// jo nje here, por 5 here dinte,ishte //ekspert//,nuk ishte i manget per kete pune!!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje