Ndarja nga jeta e Nishanit, Paloka: Respekti ynë për gjithçka dha për PD dhe për vendin, do e shoqërojë kurdoherë

Ndarja nga jeta e Nishanit, Paloka: Respekti ynë për gjithçka dha për PD dhe për vendin, do e shoqërojë kurdoherë

1653737153_Screenshot1.jpg

Kreu i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka ka reaguar për ndarjen nga jeta të Nishanit duke thënë se ka respekt për gjithçka që ka dhënë për PD dhe për vendin.

“Një lajm i hidhur ka pak që u konfirmua. Bujar Nishani, ish president i Republikës, ministër dhe funksionar në disa poste të rëndësishme të PD në vite, ka ndërruar jetë! Një fatkeqësi për familjen dhe për gjithë demokratët. Respekti ynë për gjithçka dha për PD dhe për vendin, do e shoqërojë kurdoherë!”


Lajmi kryesor:

REAGIMET/ Vdekja e Nishanit trondit politikën, ish-bashkëpunëtorët: I dha shumë PD-së dhe këtij vendi! Socialistët: Personalitet me vlerë! SHBA: Kontribuoi për marrëdhëniet me Amerikën


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Trafik i rënduar në Shëngjin, prej 2 orësh bllokohet qarkullimi! Rrugët e ngushta nuk përballojnë fluksin e automjeteve me pushues