Pamje të rralla në Durrës! Momenti kur palma zë poshtë kalimtarët, i dëmtuari: Vetëm bërtita Allah...Allah

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Durrësit pasditen e sotme, ku një degë palme e rënë nga lartësia ka zënë poshtë saj dy persona. Si pasojë e rënies së degës së pemës dy personat që ishin duke ecur poshtë kanë marrë plagë në fytyrë dhe në trup.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e njohur si Valuta në Durrës. Ndërkohë për Report Tv ka folur njëri prej të dëmtuarve i cili tha se nuk e kishte parë farë pemën të binte.

"Kur ra, nuk i dhash dum fare. Vetëm bërtita o Allah Allah. U çova pastaj, më zu poshtë. Ishim përballë me një tjetër." tha i dëmtuari.

Ky qytetar ka marrë pagë në fytyrë dhe në trup, duke qenë se palma në maje të gjetheve është e mprehtë. Ndërkohë që nuk dihet ende se si ka rënë pema nga lartësia.

 

//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento

Komente

 • Mirditor: 24/12/2019 18:56

  Qa do ni palmë atje siper. Tërmeti vrau e shkatërroj shqiprin, tashi qa po bahet që mos të ndodhin ngjarje të tjera. Rruga e kombit, tuneli Kalimashit jan të sigurta? Aeropoti i Rinasit është i sigurt? Depozitat e ujt nëpër pallate Autobuzat që bëjn rrugë të gjata jan të sigurt? Spitalet i kontrollo njeri? Të huajt që vin në shqiperi e kontrollo kush apo po presim që ndonjë terorist të ma hedhi në ajër. Avionat jan të sigurt

  Përgjigju
 • Toni: 24/12/2019 15:25

  Shejtani tallet me Allahun!

  Përgjigju
 • Albani: 24/12/2019 14:46

  Dikush me djallezi e ka prere palmen.

  Përgjigju
  • toni: 24/12/2019 16:04

   ben mu qe e kane prere dhe hedhur nga lart×

Lajmi i fundit

John

Veliaj publikon pamjet e lagjes së re te “5 Maji”, Veliaj: . 3500 apartamente, s’ka kohë për pushim