Në Libohovë Këshillin Bashkiak e dominon PS, ndjek PDS

PS ka marrë dhe Këshillin Bashkiak të Libohovës me 73.63% të votave. PDS ndjek në vendin e dytë me 15.03% ndërsa dy partitë e tjera BD dhe PKD nga 7.48% dhe 2.65%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika