Në Premier League shënohet goli i sezonit, direkt nga goditja e këndit (VIDEO)

Në Premier League shënohet goli i sezonit, direkt nga goditja e këndit (VIDEO)

Goli i Ward-Prowse

West Ham fitoi të shtunën 1-2 kundër Wolves në udhëtim, sfidë kjo e vlefshme për raundin e 32-të në Premier League. Vendasit nuk mundën të mbanin epërsinë e golit të Sarabia në pjesën e parë.

Duhej Paqueta dhe një perlë e Ward-Prowse që miqtë të dilnin me tri pikë. Goli i dytë i West Ham ishte për kornizë, me mesfushorin që shënoi direkt nga këndorja dhe është pretendent për golin e sezonit në Premier League.

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?×

Lajmi i fundit

Vrima plumbash mbi makinë, qëllohen tre futbollistët e Marseille në Francë

Vrima plumbash mbi makinë, qëllohen tre futbollistët e Marseille në Francë