Nën akuzën për shpërdorim detyre në vrasjen e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Gjykata e Apelit rikthen në detyrë 6 policët e pezulluar

Gjykata e Apelit Durrës ka rikthyer sërish në detyrë 6 punonjësit e policisë së Elbasanit, të cilët u pezulluan me vendim gjykate pas kërkesës së prokurorisë së Elbasanit, e cila po heton dosjen e vrasjes së mjekut psikiatër Pjerin Xhuvani katër dite para zgjedhjeve.

6 policët në fjalë kanë qenë në detyrë ditën e vrasjes së mjekut  Pjerin Xhuvani në Elbasan Bëhet fjalë për Dedion Durakun, Pëllumb Biçakun, Erion Ballën, Erion Meçen , Donald Dedjen dhe Besmir Kadiun.

Lajm në përditësim...

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Partia: 30/11/2022 12:17

    Kemi zgjedhje prap, na duhen.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Tirana ‘likuidon’ Egnatian, Laçi përmbys Partizanin në kryeqytet! Bardheblutë 'arratisen' në krye

VIDEO/ Tirana ‘likuidon’ Egnatian, Laçi përmbys Partizanin në kryeqytet! Bardheblutë 'arratisen' në krye