Nga sherret në miqësi, Stresi flet për raportin e tij me Noizy-n: Takohemi shumë shpesh, pa praninë e askujt

Nga sherret në miqësi, Stresi flet për raportin e tij me Noizy-n: Takohemi shumë shpesh, pa praninë e askujt

Stresi dhe Noizy

Pajtimi i tyre tërhoqi shumë vëmendje dhe suprizoi ndjekësit dhe ishte i pa pritur pas një kohe të gjatë të konflikteve të vjetra që dy reperët kanë pasur me njëri-tjetrin. Në një intervistë për “Prive” ai ka folur për miqësinë që ka tashmë me Noizy-n.

Kujtojmë se në “Alpha Show”, ku dy reperët  i dhanë duart njëri tjetrit dhe u përqafuan në skenë. Stresi ka kujtuar kohën e përplasjes me Noizy-n, ndërsa tha se njeriu ndryshon dhe ndërgjegjësohet me kalimin e viteve.

“Në radhë të parë e falënderoj shumë ZinZinin. Ka qenë një përkrahje shumë e madhe, mendoj që është pritur prej 13 vitesh. Ne jemi rritur jemi 35 vjeç, nuk jemi më 22 vjeç sepse kemi reaguar ndryshe. Kur vjen një moshë tjetër robi ndërgjegjësohet.  Alpha Shoë ka qenë një emocion shumë i madh. Mendoj se është mbajtur mend hapja e koncertit dhe përqafimi ynë. Për sa i përket bashkëpunimit tonë është sekret shumë i madh. Ne kemi shumë për të dhënë, kemi shumë koncerte bashkë. Do të kemi edhe shumë në vazhdim bashkë. Takohemi shumë shpesh pa praninë e askujt”,  tha së fundmi Stresi.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • karamanli: 17/10/2022 13:32

  JU DHJEFSHA STRESA E NOISAT FUNDRRINAT E SHOQERISE

  Përgjigju
  • bule: 18/10/2022 12:44

   ky esht albanistani p me stresa noisa berisha e meta qe po marshon perpara nga fitorja ne fiture

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje