POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Një ditë pas videos intime, Fifi i drejton kërkesën e ndjerë Florit: Më lër të...

Fifi dhe Flori Mumajesi

Vetëm një ditë më parë kantautori shqiptar Flori Mumajesi publikoi një video ku shihej në momente delikate me këngëtaren e njohur si Fifi. Dyshja shiheshin teksa shkëmbenin puthje, prekje dhe  përqafime që shtonin dyshimet në lidhje me marrëdhënien që ka mes tyre.

Ditën e sotme Filloreta Raçi ka publikuar një foto ku shkruan: Më lër të marr frymë nga fryma jote! Mos vallë i drejtohet Florit kjo kërkesë kaq e ndjerë?!

Postim i bërë nga Fifi  

fl.mi.
Komento