Nuk e harron dot! Miliarderi iranian dedikim në mes të natës për këngëtaren shqiptare

Nuk e harron dot! Miliarderi iranian dedikim në mes të natës për këngëtaren shqiptare

Iraniani Sasha Sbhani dhe këngëtarja shqiptare Morena Taraku

Lidhja e këngëtares shqiptare Morena Taraku me iranianin Sasha Sobhani u përfol shumë gjatë në media. Ky i fundit u bë një personazh i njohur për showbizin shqiptar, falë kësaj lidhjeje dhe filloi të vinte shumë shpesh si në Kosovë dhe në Shqipëri, pasi i pëlqente jeta e natës këtu.

Gjithsesi pavarsisht se dyshja u ndanë me shumë konflikte, Sasha mesa duket nuk e harron dot Morenën. Miliarderi iranian ka publikuar një video në Instastoryn e tij, teksa dëgjohet në sfond kënga e ish-të dashurës së tij me titull “Amore”. Sobhani ka filmuar hotelin ku po qëndron dhe kjo gjë duket si një dedikim për Morenën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj