Nuk fshihen më! Arbana dhe Eduarti shprehin hapur dashurinë (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, janë duke jetuar një romancë dashurie dhe prova më e fortë për këtë janë udhëtimet bashkë, destinacionet e veçanta që kanë zgjedhur për të frekuentuar këtë verë, si edhe deklaratat e dashurisë që i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Moderatorja është duke shijuar pushimet e radhës në Turqi, me të birin Jon dhe me siguri edhe me prindërit e saj. Duket se në këtë udhëtim nuk e ka shoqëruar, personi i saj i zemrës, Eduarti, ndaj dhe largësia këto ditë nga njëri-tjetrit nuk i ka penguar aspak që ndjenjat t'i shfaqur hapur, në publik.

Ka qenë pikërisht një foto e fundit që ka postuar regjisori i njohur Eduart Grishaj në Instagram, ku Arbana nuk ka hezituar t'i thotë publikisht se i mungon. "Miss you", i ka shkruar moderatorja në komentin nën foto, ndërsa ai i është përgjigjur: "Edhe ti mua"!

  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Babai' dhe 'fëmijët e gjetur' në PD