Nxirret e pajetë nga rrënojat trupi i Roza Meçja, bashkëshorti i saj shpërthen në lot (VIDEO)

Roza Meçja është nxjerrë e pajetë nga gërmadhat e godinës 6 katësh pranë Kryqit të Kuq. Në këto çaste dramatike ka qenë i pranishëm edhe bashkëshorti i saj Ajeti i cili ka shpërthyer në lot sapo ka parë bashkëshorten e pajetë. Ajeti humbi edhe Dienën 8 vjeçe që ndërroi jetë nën rrënojë.

Operacioni për nxjerrjen nga rrënojat të trupit të Roza Meçjas

Roza Meçaj, vajza e saj Diena dhe mbesa Esiela 8 vjeç


Lajmi kryesor:

TRAGJEDI/ 50 viktima nga tërmeti! Forcat e kërkim-shpëtimit tre ditë operacione nën rrënoja (VIDEO)


/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Kryengritja në gotë e Sali Berishës kundër SHBA