Olti Curri tallet me Morena Tarakun: Rrezikon nervin shiatik apo...(Foto)

Olti Curri tallet me Morena Tarakun: Rrezikon nervin shiatik apo...(Foto)

Blogeri Olti Curri dhe këngëtarja Morena Taraku

Olti Curri është një nga personazhet publikë shqiptarë që shquhet për komentimin e tij ndaj shumë këngëtarëve ose VIP-ave. Këtë radhë ai e ka kapur me këngëtaren Morena Taraku. Morena njihet shumë vite më parë si “Miss Kosova” dhe tashmë i është futur edhe tregut muzikor.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto në një pozicion shumë provokues, teksa ka vënë këmbën mbi lavamanin e banjos. Olti Curri e ka repostuar këtë foto duke e vënë në lojë këngëtaren dhe duke pyetur ndjekësit: “Morena Taraku në këtë foto rrezikon nervin shiatik apo kujdes majasëllin?”- shkruan blogeri.

Foto e publikuar nga Olti Curri

Nuk e dimë si e ka pritur Taraku këtë ‘thumbim’ apo nëse do të reagojë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë