Oriola Marashi kthehet në 'burim aksidentesh', shikoni si udhëton mbi motor (FOTO)

Modelja shqiptare super sensuale, Oriola Marashi  ka kaluar disa ditë pushimesh por dhe angzhimesh në modë në Spanjë. Gjatë qëndrimit atje ajo ka ndezur rrjetin me postimet e realizuara.

Nga këto pushime Oriola ka postuar së fundmi një video ku shfaqet mbi motorr vetëm me rrobabanjo teksa dikush e filmon nga prapa.

Në postimin  e rradhës modelja shfaqet me pantallona të shkurta dhe shkruan se i veshi për të shmangur aksidentet.

1/2
A.P./Shqiptarja.com
Komento