Pajtohen Iliri dhe Sabiani! Balerini: S'më erdhe në dasëm, emrin e kishe aty! Këngëtari: E di që e ke vuajtur pjesën që s'kemi folur

Pajtohen Iliri dhe Sabiani! Balerini: S'më erdhe në dasëm, emrin e kishe aty! Këngëtari: E di që e ke vuajtur pjesën që s'kemi folur

Iliri dhe Sabiani

Miqësia e Sabianit dhe Ilirit ka qenë në vëmendje të faqeve rozë që kur e treguan në Big Brother VIP se sa të afërt janë me njëri-tjetrin. Sabiani zgjodhi ta surprizonte gjatë intervistës së Ilirit në emisionin ‘S’e luan Topi’ duke treguar se miqësia e tyre vijon ende.

Ata sqaruan se s’ka pasur asnjë hatërmbetje konkrete mes tyre por largësia i ka distancuar.

Sabiani: Jemi shumë pranë studios ku ne dolëm të përqafuar me fitoren tënde të madhe, dhe thashë të vij të përqafoj prapë vëllain tim.

Iliri: Ky takim do bëje namin, ma jep dorën, çkemi, kështu rrinim në atje dorë për dore. Deri nga maji jemi dëgjuar, pastaj ishte dasma që ky s’më erdhi, se tha e di që Iliri s’do më vije në dasmën time e as unë s’po i shkoj. Gjithsesi emrin e kishe aty.

Sabiani: Këtu nuk kemi ardhur për autokritikë. Njerëzit kur duhen shumë bëhen pak fanatikë dhe xhelozë për njëri-tjetrin.

Iliri: Nuk ka ndodhur asnjë gjë, nganjëherë një fjalë më shumë e më tepër sjellin ndonjë keqkuptim dhe njerëzit që i përcjellin dhe interpretojnë. Kjo ishte historia.

Sabiani: Unë Ilirit i them që ka qenë gjithmonë vëllai im, edhe më vëllanë nga nëna ndonjëherë zihem por Iliri e di pesë minutëshin tim dhe e di që e ka vuajtur pjesën që ne nuk kemi folur.

Iliri: E vërtetë është.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Arsyet pse PD nuk mori një vendim për 14 majin?

Ylli Pata: Arsyet pse PD nuk mori një vendim për 14 majin?