Pamje fantastike nga brenda stadiumit 'Air Albania', si duket impianti modern para finales

Në orën 21:00 pritet të nis finalja e madhe europiane mes Romës dhe Feyenoord që do të luhet në 'Air Albania'. Tifozët e parë janë futur në stadium, teksa siç shihet në pamje fusha duket në gjendje të mirë.

  


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

 Blinken: Putini ka dështuar në Ukrainë, ai nuk i ka arritur qëllimet e tij