Pamje nga vendngjarja ku u ekzekutua biznesmeni në Vlorë/ Syzet e rëna në tokë para derës së supermaketit, pllakat e lyera në gjak

Report Tv ka sjellë pamje të reja nga vendi ku u ekzekutua biznesmeni Niko Goro. Siç shihet në këto video, ky para supermaketit në pronësi të motrës së biznesmenit të vrarë, shihen syzet e Goros të rëna në tokë, kurse pllakat janë të lyera në gjakë.

Makina që qëndron pranë supermarketit nuk dihet ende në pronësi të kujt është. Ndërkohë që forcat e policisë kanë rrethuar zonën dhe  vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit në Himarë, kushëri i kryebashkiakut Jorgo Goro! Kapet autori nga Tirana: I kam dhënë tokën, s' më dha lekët! Pamjet nga kompleksi që u bë 'mollë sherri'


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?×

Lajmi i fundit

John

Berat/ Transportonte lëndë drusore të prera në mënyrë të paligjshme, procedohet një 35-vjeçar