Pamje spektakolare satelitore/ Si ka ndryshuar trafiku ajror në kohën e koronavirusit! (VIDEO)

TIRANË- Një e mahnitshme satelitore ka ardhur nga Eurocontrol, e cila bën një krahasim mes trafikut ajror para kohë së koronavirusit dhe pas saj.

Pamjet mbajnë datën 3 prill të vitit 2009, të krahasuara me 1 prillin e këtij viti.

Dy pamjet janë krejtësisht të ndryshme! Nëse më parë, e gjitha harta ishte e mbushur me pika ngjyrë portokalli, që janë tregues të avionëve, në 1 prillin e këtij viti ato numërohen me gishtat e dorës.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento

Komente

 • Baki zeneli: 05/04/2020 19:58

  Bashkija e manezit ska dhwn as nji lloj ndihme edi rama vec fjal boshe i ke

  Përgjigju
  • Baki bilja: 06/04/2020 00:07

   O baki trupeshku, po Edi Rama ca hyn ne ket artikull? Qenke kareps kompet nga shqupi×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët