Pamje tronditëse! Lezbiket dhunohen barbarisht nga 4 burra homofobë (FOTO)

Stjuardesa  Melania Geymonat dhe e dashura e saj Chris janë  dhunuar barbarisht në një autobus në Londër, teksa udhëtonin për në Camden Town në orët e para të mëngjesit më 30 maj..Vajzat u detyruan të putheshin para një grupi banditësh homofobë, të cilët pas refuzimit të tyre i kanë qëlluar në fytyrë dhe trup. 

Kjo nuk ishte diçka e rastësishme. Ato iu afruan dyshes pasi i panë të putheshin dhe më pas i detyruan t’i bënin të njëjtën gjë për qejfin e tyre.

Geymonat nga Uruguai ka treguar se në fillim u dhunua e dashura e saj dhe më pas kur ajo ndërhyri të ndihmonte u sulmua nga grupi i tyre. Ajo ka rënë pa ndjeja dhe e mbuluar në gjak.. Stjuardesa ka raportuar në polici se u sulmuan nga katër burra.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

 • Call of Duty: 09/06/2019 04:15

  Behuni me mendjehapur, se jeta eshte e shkurter.

  Përgjigju
 • Www: 08/06/2019 14:59

  Shum mire ja Kane bere

  Përgjigju
 • adamo311: 08/06/2019 05:52

  Kush na siguron, qe aksioni nuk eshte PR-false flag nga George Soros, si ne te kaluaren!!! Gender mainstreaming!!! Poshte te gjithe atyre qe luftojn, ate me te vlefshmen, PRA JETEN!!! Nese deshironi ta dini: Qendra e "open society foundation" (George Soros) per ballkan dhe lindje te aferme eshte ne ...Tirane!!! Tani e dini se kush dhe pse ne Tirane manifestohet CSD-ja!!! Turp per kulturen shqipetare!!! Pershendetje.

  Përgjigju
 • QWERTY: 07/06/2019 17:34

  Good

  Përgjigju
  • Gentos: 07/06/2019 21:09

   Tmerr.

 • Bab Teqeja: 07/06/2019 17:10

  Po afrohet festa në Tiranë

  Përgjigju
 • Ver Llapa: 07/06/2019 15:09

  Bukur mire

  Përgjigju
  • sot: 07/06/2019 16:20

   ta befshin njesoj×

Lajmi i fundit

John

Meta uron Suedinë në Ditën Kombëtare: Vend kampion në demokraci, falë kësaj shumë shqiptarë atje kanë arritur majat