Pamjet virale, shpërthen zjarri në një dasëm në Indi! Të ftuarit nuk shqetësohen dhe shijojnë ushqimin (VIDEO)

Pamje nga zjarri në dasëm

Pamjet që vijnë nga India janë bërë virale në rrjet. Bëhet fjalë për disa dasmorë të cilët nuk shqetësohen fare ndërsa pas kurrizit të tyre një zjarr i madh ka shpërthyer.

Në pamjet e publikuara duken dy burra të cilët pavarësisht rrëmujës dhe kaosit që është shkaktuar nga zjarri pas kurrizit të tyre, vazhdojnë të qëndrojnë ulur dhe të hanë ushqimin të pashqetësuar.

Sipas raportimeve në media, zjarri ka rënë për shkak të pakujdesisë nga fishekzjarret. Fatmirësisht, nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Berisha-Basha akuzuan njëri-tjetrin për 21 janarin, dosja drejt SPAK! Përfshihen zyrtarë të lartë, duhen marrë dëshmitë! Prokuroria e Tiranës: S'kemi komptencë