Papërgjegjshmëria e Kryemadhit te Varrezat e Dëshmorëve/ Braçe: Pastaj ankohen për spitalet COVID dhe vendin e denjë në morg

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi te Varrezat e Dëshmorëve

TIRANË- Zv. kryeministri Erion Braçe është treguar i ashpër me papërgjegjshmërinë e treguar ditën e sotme nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Në një kohë kur opozita po akuzon se situata e COVID ka dalë jashtë kontrolli, Kryemadhi dhe përfaqësues të partisë së saj kanë "kontribuar" më së miri.

Sot ato janë shfaqur pa maska, pa distancë, duke dhënë dorën në homazhet e kryera të varrezat e dëshmorëve në kuadër të çlirimit të Shqipërisë.

KURRE TE LIGJSHEM!

Dhe pastaj ankohen per;
Tamponet-vonesen apo cmimin ne privat te tij, Analizat-cmimin e tyre, Ilacet-cmimin e tyre,
Skanerin-cmimin e tij,
Spitalin, Morgun dhe vendin e denje ne morg!#NUKUINFEKTONQEVERIA POR #PAPERGJEGJSHMERIA! pic.twitter.com/AOirI8cKWx

— Erion Brace (@ErionBrace) November 29, 2020

 

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Cilët janë shkaktarët kryesorë të aksidenteve rrugore?

Komento

Komente

 • Caku: 29/11/2020 22:37

  Grijini sufllaqet grijini

  Përgjigju
 • tosi: 29/11/2020 20:21

  Oh kesaj fallxhores i rafte panuklla tek kryqet e thyera.

  Përgjigju
 • Beni: 29/11/2020 17:28

  Turp ta kete ajo politikane e ketille qe nuk tregohet e pergjegjshme

  Përgjigju
 • kasem gahinji: 29/11/2020 16:24

  Po bejne imunitetin ne tufen e bagetise.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Basha mesazh urimi kreut të ri të CDU, Armin Laschet: Do bashkëpunojmë për integrimin e Shqipërisë në BE