‘Parada e Krenarisë’, ambasadorja e Suedisë për Report Tv: Dashuria është për të gjithë

 

Në “Paradën e Krenarisë” e cika u mbajt ditën e sotme në Tiranë ishte edhe ambasadorja e Suedisë Elsa Håstad e cila dha mesazhin e saj për Report Tv.

“Mesazhi im për sot është që të gjithë qytetarët kanë të drejtën të jenë si duan ato të jenë. Dashuria është për të gjithë.”, tha ajo.

 


Lajmi kryesor:

Tirana ‘vishet’ me ngjyrat e ylberit, komuniteti LGBTQI mbajti ‘Paradën e Krenarisë’! Aktivistja: Jemi familje! E pranishme edhe Kim! Ambasadorja e Suedisë: Dashuria, për të gjithë


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

E plotë/ Lëvizja e parave mes Monika Kryemadhit, mamasë që shiste qepë, vëllait Drini, vjehrrit Nuri Peti dhe SGS! Roli komprometues i Ilir Metës