Pas eleminimit të Dj Dagz, Einxhel i bën kërkesën e parë nga shtëpia si e dashura 'ëngjëllore, inteligjente dhe e fortë'

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira

Çifti Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë ‘pushtuar’ mediat me lidhjen e tyre aq më tepër pas eleminimit të Dj Dagz. Duke qënë në vëmendje për shkak të mungesës së partnerit të saj Einxhel i ka bërë kërkesën e saj të parë gjysmës së saj nga shtëpia. Moderatorja i ka rikujtuar Dagzit se ai duhet t’i bëjë një këngë siç i ka premtuar kur ishin të dy konkurrentë brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’.

‘Kështu që zemra tani që ti je jashtë, bashkë me PM dhe Yll Limanin, më bëj një super beat dhe super tekst për të dashurën tënde ëngjëllore dhe inteligjente dhe të fortë’, ka thënë Einxhel…

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

Ndihma për Ukrainën, Biden: Populli i Shteteve të Bashkuara qëndron së bashku me popullin trim të Ukrainës