Pas humbjes së Shkodrës, Bardh Spahia takim me Sali Berishën (VIDEO)

Pas humbjes së Shkodrës, Bardh Spahia zhvilloi një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha në selinë blu.

Për herë të parë, demokratët humbën bastionin e tyre Shkodrën. PS fitoi thellë në Shkodër me një diferencë mbi 10 mijë vota mes kandidatit socialist Benet Becit dhe Bardh Spahisë.

Po ashtu, PS mori edhe shumicën në Këshillin Bashkiak të Shkodrës.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

‘Drejtësia’ nesër në Kuvend! Raportet e SPAK, PP, ILD, KLGJ dhe KLP në seancë plenare

‘Drejtësia’ nesër në Kuvend! Raportet e SPAK, PP, ILD, KLGJ dhe KLP në seancë plenare