Pas smoking dhe fustanit të nusërisë, çifti del me të brendshme

Justin dhe Haily

Pas martesës së tyre të fshehtë, Justin Bieber dhe Hailey janë shfaqur shumë ndryshe.

Ata janë shfaqur me të brendshme duke reklamuar markën “Calvin Clain”.

Pas smoking dhe fustanit të nusërisë, ata kanë preferuar ‘të freskohen’ pak.

Çifti po kalojnë momente shumë të lumtura me njëri-tjetrin  dhe këtë e tregojnë edhe në postimet e tyre, ku shfaqen duke qeshur, përqafuar apo puthur me njëri-tjetrin.

Justin dhe Haily

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A keni besim se sistemi zgjedhor do të ndryshojë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Covid-Zëdhënësi i Putinit shërohet nga infeksioni i koronavirusit