‘Për mua ka mbaruar’, Arbana Osmani jep përgjigjen e papritur për 'Big Brother VIP'

‘Për mua ka mbaruar’, Arbana Osmani jep përgjigjen e papritur për 'Big Brother VIP'

Arbana Osmani

Në një kohë kur të gjithë po presin nisjen e BBV3, protagonistët e edicionit të shkuar vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Të gjithë presin me padurim të dinë se kur do të nisë edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania, por Arbana ende merr pyetje të shumta për edicionin e kaluar.

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve, një prej tyre e pyeti moderatoren se kush mendon se është personi që meritonte më shumë në BBV dhe e kanë gjykuar gabimisht.

“BB për mua ka mbaruar me 6 muaj. Kursejini pyetjet për të se nuk kam asnjë përgjigje interesante”, ia ktheu Arbana.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur