‘Përçarja’ e romancës televizve në BBV, Beatrix eleminohet përfundimisht nga spektakli

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Eleminimi i këngëtares së njohur, shënoi edhe ‘fundin’ e romancës më të ndjekur nga publiku, atë të Donald Veshaj e Betrix Ramosaj.

Pas natës së sotme, nuk do të ketë më komente sa i përket ecurisë së çiftit në BBV e as nuk do të ketë protagonistë romance (vetëm në rast se kemi indicie të reja).

Eleminimi i Beatrix Ramosaj është pritur si gjithnjë me përlotje nga ana e kësaj të fundit. Mes lotësh ajo ka ndërprerë këtë eksperiencë që zgjati më shumë se 2 muaj dhe është përcjellë e mallëngjyer nga banorët e shtëpisë. Më pas është puthur dhe përqafuar me Donaldin, i cili i ka kërkuar asaj që të veprojë ashtu siç ka folur me të më parë. 

Pyetja që lind është si do e përballojë Donaldi mungesën e gjysmës së tij në spektakël e për më tepër, cila do jetë strategjia e rradhës për të fituar sërish vemëndjen e dikurshme?

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën