Përfundon koha e rregullt e finales Euro 2020, ndeshja Angli-Itali shkon në minuta shtesë

Kanë përfunduar në barazim minutat e kohës së rregullt mes Anglisë dhe Italisë. Tashmë skuadrat do të përballen më njëra-tjetrën për 30 minuta.


Lajmi kryesor:

Italia 'pushton' Europën, fiton Euro 2020 kundër Anglisë në Londër! Donnarumma-n e shpallin hero, festë e papërmbajtur në Tiranë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

'S'më ftuan'/ Zana Çela i përgjigjet Inva Mulës: Akuza më e rëndë për t'u përtypur! E thirrëm disa herë, na injoroi! Dokumentari nuk tregon historinë e TKOB!