Përmeti: Basha nuk do zgjedhje të parakohshme! Ndryshe kur e thua në Facebook dhe kur e kërkon me protesta

1581088447_andipermeti.jpg

Deputeti Andi Përmeti deklaroi në studion e emisionit 45 Minuta se me qëndrimin e saj opozita e bashkuar dhe Partia Demokratike kanë treguar se nuk duan zgjedhje të parakohshme.

"Hajdari ka treguar se di të përballojë presionin. Ne si parti e kemi të ndarë dëshirën. Të jetë për ne shkojmë që nesër në zgjedhje të parakohshme. Duhet të ketë një ripërtëritje të qeverisë. Opozita e Bashkuar nuk do zgjedhje të parakohshme. Ndryshe është kur e thua nga Facebook se do zgjedhje të parakohshme dhe ndryshe kur i kërkon. I kërkon me protesta, duke marrë mikrofonin dhe jo duke u ulur me Ramën në tryezë", tha Përmeti.


Lajmi kryesor:

Aksioni i OFL/ Deputeti i BD: Nuk është fare në axhendën e Kuvendit! Pa hequr syzet 'zonja' kemi vetëm propagandë


  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Deputetja e PD takon Leka Zogun: Djalosh i hijshëm dhe i mençur! I dhemb shumë Atdheu! Me të kujtova gjyshin tim që ishte gardist i mbretit