Përqafime dhe deklarata të forta, Donaldi dhe Beatrix nuk e fshehin më dashurinë dhe nuk ngurojnë të falin puthje

Beatrix dhe Donald Veshaj

Donaldi dhe Beatrix nuk e fshehin më pëlqimin e fortë ndaj njeri-tjetrit, duke mos nguruar të falin përqafime dhe puthje përpara të gjithë Shqipërisë.

Duket se janë shuar të gjitha “hezitimet” e fillimit nga e Beatrix, për marrëdhënien e Donaldit me Borën dhe ngjan gjithçka më e lirë mes tyre.

Pas spektaklit të ditës së djeshme, dyshja u nda nga pjesa tjetër e grupit për të kaluar kohë me njeri-tjetrin.

Gjatë bisedave intime, Donaldi i tha Trixës së është shumë i lumtur që e ka njohur, ndërsa të njëtën gjë ka pohuar edhe ajo.

Kjo “flakë” me dy konkurrentëve, duket se nuk është pritur mirë nga të gjithë shikuesit e reality. Shumë prej tyre i janë kundërvënë Donadit për këto veprime, pasi vetëm një muaj më parë i dha një puthje Bora Zemanit, duke kthyer të gjithë vëmendjen sërish te marrëdhënia e tyre.

 

 

J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, plotësohet Kolegjit Zgjedhor, Blerona Hasa gjyqtarja e re