Plagosja me armë në Astir, mbërrin në vendngjarje Drejtori i Policisë Rebani Jaupaj

Plagosja me armë në Astir, mbërrin në vendngjarje Drejtori i Policisë Rebani Jaupaj

Drejtori i Policisë në Tiranë, Rebani Jaupaj në vendin e ngjarjes ( Me rreth të kuq )

1600621312_japupaj.jpg

Drejtori i Policisë në Tiranë, Rebani Jaupaj në vendin e ngjarjes ( Me rreth të kuq )

Drejtori i Policisë në Tiranë, Rebani Jaupaj ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku u plagos me armë zjarri 45 vjeçari Spartak Beqaraj.

Forca të shumta policie janë angazhuar në ndjekjen dhe kapjen e autorit, i cili ia mbathi menjëherë pas ngjarjes.
Konflikti mes dy fqinjëve ndodhi në një lokal në zonën e Astirit, duke degraduar pastaj në plagosjen me armë.


Lajmi kryesor:

Sherri mes fqinjëve në Astir! Plagoset me armë zjarri 45 vjeçari, policia në ndjekje të autorit (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

U mbajt 20 vite në një kafaz në një restorant në Tiranë, Austria shpëton Ariun e murrmë Mark (VIDEO)

U mbajt 20 vite në një kafaz në një restorant në Tiranë, Austria shpëton Ariun e murrmë Mark (VIDEO)