Po kthehej nga Turqia, Rama fotografon nga avioni lagjen e re në Fushë-Krujë

Po kthehej nga Turqia, Rama fotografon nga avioni lagjen e re në Fushë-Krujë

Lagja e re në Fushë-Krujë

Kryeministri Edi Rama teksa po kthehej nga vizita e tij 2-ditore në Turqi, ka fotografuar nga avioni lagjen e re në Fushë-Krujë.

“Mbi lagjen e re Rilindja në Fushë-Krujë, duke u kthyer nga Stambolli për Tiranë”, shkruan përmes një postimi në rrjetin e tij social, Facebook.

 Lagja e re e rindërtuar në Fushë-Krujë, po strehon familje të cilat janë prekur nga tërmeti i 26 nëntorit.

Kryeministri Edi Rama dhe delegacioni shqiptar, po kthehet në Shqipëri, pas përfundimit të vizitës 2-ditore në Turqi.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • O tej: 04/06/2021 21:12

  Edi Rama je gjigand

  Përgjigju
 • shkoder: 04/06/2021 16:40

  Sh mire duket, keshtu duhet te jete krejt zona

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Shtyhet sërish seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit Tahiri, shkak mungesa e prokurorit

Shtyhet sërish seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit Tahiri, shkak mungesa e prokurorit