Po raportonte motin live, qenushi tërheq gazetaren e BBC dhe shkakton të qeshura në studio (VIDEO)

Të jesh live në televizion ka emocionet dhe përgjegjësitë e veta. Kemi parë shpesh momente të sikletshme dhe gazmore të cilat janë bërë virale në rrjet një prej tyre është edhe ky, i gazetare së motit në BBC.

Teksa Carol Kirkwood po diskutonte me moderatorët e emisionit në të cilin po shfaqej, ajo po i tregonte lidhur me qenushin që po përkëdhelte, i cili është një qen udhëzues. Në atë moment, duket se qenushi u mërzi dhe u largua, por nuk llogariti një gjë...pikërisht Carol të cilën tërhoqi me vete.

Ky moment solli të qeshur në studio dhe për këdo që e ka parë.

“A je mirë”, e pyetën moderatorët.

“Po, ajo është një vajzë shumë e fortë, u kthye te trajnuesi i saj tani”, tha ajo.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë