Po realizonte fotot e dasmës, nusja bie në det me fustanin e bardhë (VIDEO)

MEKSIKË- Aili Reierson është rrëzuar nga një motorr uji  kur po realizonte fotot e dasmës në brigjet e Kankunit të Meksikës. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë. Ata hipin në motorrrin e ujit dhe bëhen gati për fotot, por dhëndrri e menaxhon me vështirësi motorrin dhe gjatë rrotullimit nusja ka rënë në ujë.

Ky moment qësharak nuk ia ndryshoi humorin nuses dhe ajo e vazhdonte situatën me humor, duke thënë që ishte mirë. Nusen e ndihmojnë persona të tjerë, kurse dhëndrri e kalon situatën duke qeshur e mos dhënë asnjë ndihmë.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

  • Juxhin: 14/08/2019 12:29

    Jevgu kur ra ne vaj ulliri, lyeu edhe b....

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Grupimet ‘No Vax’ mund të dështojnë vaksinimin e popullsisë me antiCovid