Pogradec, aksident automobilistik në afërsi të Gurit të Kuq, policia në vendngjarje

Pogradec - Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të Gurit të Kuq.

Sipas informacioneve nga policia mësohet se në aksident janë përfshirë një furgon dhe një mjet tip ‘Opel’.

Si pasojë e përplasjes janë regjistruar vetëm dëme materiale ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë shpejtësia dhe lagështia si pasojë e reshjeve të shumta  të shiut që kanë përfshirë qarkun e Korçës.

G.K/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)