Portali i Shkëlzenit nxjerr një tjetër pistë: Berishën e goditi shoku i djalit të Mustafa Nanos

Portali i Shkëlzenit nxjerr një tjetër pistë: Berishën e goditi shoku i djalit të Mustafa Nanos

Gert Shehu godet Sali Berishën

Portali i familjes Berisha e ka shfrenuar fantazinë.

Pas Ramës, Bledi Çuçit dhe Ardi Veliut, tani kanë gjetur një tjetër fajtor për rrahjen e Sali Berishës.

Ai është Mustafa Nano.

Sipas tyre, personi që qëlloi Berishën është shok me djalin e Mustafa Nanos.

“Burime kanë bërë të ditur se Gert Shehu është një militant i Partisë Socialiste të Edi Ramës.

Ai është edhe mik i ngushtë me djemtë e Mustafa Nanos, një gazetar i afërt me Edi Ramën dhe Partinë Socialiste.

Mësohet se ai banon në zonën e rrugës së ‘Elbasanit’”, shkruan portali i familjes Berisha.

Tani pritet të shohim që të shkruajnë se urdhërin për rrahjen e Berishës, e dha vetë Mustafa Nano./ Tema

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Niku: 08/12/2022 00:03

    Shoke! Spiunin e vrau Milo.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Gafa e Kumbullës i hapi rrugën eliminimit të Romës, në Itali 'kryqëzojnë' shqiptarin

Gafa e Kumbullës i hapi rrugën eliminimit të Romës, në Itali 'kryqëzojnë' shqiptarin