Postoi foton provokuese me bikini, fansja i përmend ‘pikën e dobët’ para të gjithëve

Postoi foton provokuese me bikini, fansja i përmend ‘pikën e dobët’ para të gjithëve

Moderatorja Aulona Musta

Aulona Musta është një nga moderatoret shqiptare që përflitet shumë edhe për jetën personale. Kohët e fundit ajo ka qenë gjatë gjithë kohës me pushime dhe nuk kanë munguar fotot provokuese me bikini. Gjithashtu edhe njerëzit që e ndjekin në rrjetet sociale kanë shprehur mendimet e tyre. Sot moderatorja ka publikuar një foto ku shihet sërish me rroba banjoje, por në një ambjent jeshil.

Njëri nga fansat ka pikasur faktin që Aulona ka një gjoks të vogël (gjë që mund të jeët një pikë e dobët për të gjitha ata femra që nuk kanë) dhe i ka lënë një koment mjaft pikant. “Merri edhe c*cat me vete,”- shkruan ndjekës/ja. Por moderatorja nuk ka reaguar deri tani.

(Fotoja e postuar në instagram nga moderatorja Aulona Musta)

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

SPAK nis hetimet për skandalin te Onkologjiku! Kërkon vlerësimin e masave të sigurisë në GJKKO, ja akuzat

SPAK nis hetimet për skandalin te Onkologjiku! Kërkon vlerësimin e masave të sigurisë në GJKKO, ja akuzat