Prej 3 vitesh në Gjermani...zhduket 27-vjeçari shqiptar, familja në kërkim të të riut

TIRANË- Një denoncim mbërrin gjatë transmetimit live në emisionin ’’Pa gjurmë’’.

Një 27 vjeçar me emrin Violind Duçi humb kontaktet nga Gjermania, dy muaj më parë. I riu kishte 3 vite që jetonte si emigrant, ndërsa humb kontaktet me familjarët më 8. 09. 2019.

Që nga ajo ditë nuk ka më asnjë informacion për fatin e të riut. Ata bëjnë apel "live" në emisionin ’’Pa gjurmë’’ në kërkim të 27-vjeçarit.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rakacolli përlotet për mjekët e rënë në betejën me COVID: Janë shokët tanë, i njihja! Brataj: Mund të ishim dhe ne te lista e tyre