Primaret/ Doktori nuk di gjë, e ka bërë Muli me mendjen e tij

Primaret/ Doktori nuk di gjë, e ka bërë Muli me mendjen e tij

Ish-kryeministri Sali Berisha

Ankohen kot për "Primaret". Nuk është çështje Primaresh. Është një gabim i madh që në nisje të gjithë kësaj gjullurdie.

Nuk mund të ndërtohet mirë një godinë që ka themelet gabim. Unë e kuptoj që është hedhur aq shumë vrer në këto kohë saqë është e vështirë të lëpihet ajo që është pështyrë.

Ndaj sot është dita të merrni atë që keni gatuar me duart tuaja, të përçmoheni nga Sali Berisha dhe enturazhi i tij. Nuk është as hera e parë as e fundit. Sepse vetëm këtë sjellje meritoni.

Nuk besoj se do ketë reflektim. Nuk ka reflektim për krimet e komunizmit, jo më për këto makinacione të Saliut.

Ka gjithmonë një justifikim dhe ju këshilloj ta shtyni edhe ca kohë me këtë: Doktori nuk di gjë, e ka bërë Muli me mendjen e tij. Përpara!

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • UKU MOMLIT: 04/12/2022 15:13

    Keshtu tha edhe Pal Vata,babai komunistes 15 vjeçare:Per Zotèn,une me Enverin sim gjo. Ne past bo Mefmeti me kryt vet.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça