Princi George paralajmëron shokët e klasës: Babai im do të bëhet mbret, prandaj kini kujdes!

Princi George paralajmëron shokët e klasës: Babai im do të bëhet mbret, prandaj kini kujdes!

Princ William me familjen

Djali i madh i Princit William, Prince George sipas ekspertit mbretëror dhe autorit Katie Nicholl, është i vetëdijshëm që baba ii tij do bëhet një ditë mbret dhe këtë nuk rresht së treguari edhe shokëve në klasë.

" Xhorxhi e kupton se një ditë do të bëhet mbret dhe si djalë i vogël luftonte me shokët në shkollë, duke përdorur shprehjen 'Babai im do të bëhet mbret kështu që ju më mirë kujdes”, tha ai . 

Princi George thuhet se zbuloi se do të bëhej Mbret i Anglisë diku rreth ditëlindjes së tij të shtatë, por nuk është një detaj i konfirmuar zyrtarisht. Sipas librit të shkruar nga Nicholl, Kate Middleton admiron teknikat e prindërimit të përdorura nga Princi Edward dhe gruaja e tij, pasi ata arritën të balanconin fëmijët e tyre.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vrau dy kushërinjtë pas konfliktit për parcelat e kanabisit në Malësi të Madhe, arrestohet pas dy vitesh në arrati Daniel Pepaj (VIDEO)

Vrau dy kushërinjtë pas konfliktit për parcelat e kanabisit në Malësi të Madhe, arrestohet pas dy vitesh në arrati Daniel Pepaj (VIDEO)