VIDEO/ Protesta e Berishës, forcat speciale zbarkojnë në Bulevard

 

Efektivët e forcave speciale kanë zbarkuar në Bulevard për protestën e Sali Berishës. Ata janë pajisur me jelekë dhe skafandra. Policia ka marrë masat ndonëse Sali Berisha ka deklaruar se nuk do të ketë episode dhune.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Çfarë po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të fituar BBV

Çfarë po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të fituar BBV